לציונה יש כנף אחת

 

ציונה היא ציפור שנולדה עם כנף אחת בלבד. כאשר מגיע החורף הקר, וחברותיה נודדות לארץ חמה, ציונה נשארת לבדה בעמק כי אינה יכולה לעוף ולנדוד איתן.

היא יוצאת למסע מרתק וצבעוני, שבמהלכו היא פוגשת חברים חדשים ובלתי נשכחים כמו סיר בלי מכסה, קשת בלי צבעים, שעון בלי מחוגים, גיטרה בלי מיתרים ועוד. לאט-לאט היא מגלה את הקסם הטמון בייחודיות ובשוני של כל אחד ואחת מאתנו, ולומדת לאהוב ולקבל את עצמה כמו שהיא.

"לציונה יש כנף אחת" הוא ספרו הראשון של נעם חורב. הספר, המלווה באיורים של ריקי מוספי, הפך בזמן קצר לרב-מכר, אומץ בחום על ידי מוסדות חינוך וארגונים שונים, קטף ביקורות משבחות, והופך בימים אלה להצגת ילדים במסגרת "תיאטרון הקיבוץ".

הסיפור של ציונה מבוסס על סיפור לידתו המרתק של חורב, שנולד עם יד משותקת, הוגדר כ-"נס רפואי", וביד המשוקמת כותב כיום שירים למיטב אמני ישראל.  לכל מי שהצליח לעוף –הספר נכתב לקטנים ולגדולים. לציפורים ולבני אדם. ובעיקר רק עם כנף אחת.

 

"נעם חורב עושה בעיניי בחירה מרהיבה ואמיצה.

האיורים של ריקי מוספי מרהיבים, עזים מאד ומלאי חן..."
 

(אלי מורנו, אתר "ארמון ספרים")

לרכישת הספר

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/9

נשמח להגיע אליכם לשעת סיפור אינטראקטיבית המשלבת אמצעי הצגה מוחשיים, דיון ויצירה סביב הערכים המובילים את העלילה: קבלת האחר ע"י הסביבה, קבלת האחר ע"י עצמו, חברות, שיתוף פעולה, חשיבה חיובית ועוד.

בסוף הדיון תתקיים פעילות יצירה, והגן יקבל עותק של הספר במתנה (קיימת אפשרות לרכוש ספר לכל ילד במחיר מיוחד ובלעדי).

מתי בפעם האחרונה
??עפתם עם כנף אחת


פעילות חינוכית לילדי גנים בנושא הספר

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/3

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/2

לציונה יש כנף אחת - הצגת ילדים מרהיבה בהשראת הספר.

להזמנות:

תיאטרון הקיבוץ: 03-7160333