חיפוש

גם אם הם אומרים

הם אומרים לך שזה לא הגיל לחלומות. שהסיכויים נגדך. שמאוחר מדי, פספסת את הרכבת. שאתה חי בסרט. שאתה עלול לאבד הכל. הם אומרים לך שמה שלא היית - כבר בטח לא תהיה.

אבל תחלום. תחלום, גם אם הם אומרים.

הם אומרים לך שאהבה טובה לשירים. שהחיים זה לא הוליווד. שבסוף ירסקו לך את הלב. הם אומרים שאתה חייב להקשיב להיגיון. ללכת על בטוח. לא לתת את הכל בבת אחת. הם אומרים שבסוף תצטרף לסטטיסטיקה.

אבל תתאהב. תתאהב, גם אם הם אומרים.

הם אומרים לך לא לבטוח בקלות. לא להחזיר אנשים לגור בלב שלך כל כך מהר. לא לשכוח את כובד העלבון. הם אומרים שמי שפגע בך פעם אחת - יפגע בך גם פעם שניה. הם אומרים שאין דבר כזה להצטער באמת.

אבל תסלח. תסלח, גם אם הם אומרים.

הם אומרים לך לא להיות פראייר. יאכלו אותך חי. זה ג'ונגל שם בחוץ. אתה צריך עור של פיל. תדאג לתחת של עצמך. הם אומרים שאתה כבר לא תהיה זה שישנה את העולם.

אבל תהיה טוב. תהיה טוב, גם אם הם אומרים.

הם אומרים לך שאתה כבר לא ילד. מה פתאום לרוץ לים באמצע הלילה. מה פתאום להתפוצץ ככה מצחוק. קצת פאסון. אל תאכל עם הידיים. אל תדבר שטויות. אל תהיה כזה תמים.

אבל תישאר ילד. תישאר ילד, גם אם הם אומרים.

הם אומרים לך שככה זה. אלה החיים. תתרגל. אתה כזה קטן. אבק ברוח. הם רוצים שתוותר, כי גם הם וויתרו. הם רוצים שתפחד, כי הם מפחדים. הם אומרים שזה לא באמת משנה מה תעשה או לא תעשה. בסוף הרי תמות כמו כולם.

אבל עד אז תחיה. תחיה, גם אם הם אומרים.

146 צפיות

פוסטים אחרונים

הצג הכול

מחלת רקע

אולי זה הכל בגלל המגיפה אולי זה בגלל שאין תיאטרון יותר מדי זמן משתוללת סופה ויש אינטרסים סמויים לשלטון אולי זה הכל בגלל המגיפה או החום שהולך וחוזר בגלים אולי זה בגלל שאין עוד תרופה או בגלל שיש כבר מיל

פתטי

כשהמורה לספרות נתנה לנו תרגיל ושאלה מי רוצה להקריא אותו בקול כבר כמעט הצבעתי ובאתי להתחיל אבל כל כך התביישתי, ששתקתי כמו גדול והשיר נשאר בתיק, קצר אבל פואטי - רק לא לצאת פתטי, רק לא לצאת פתטי לפני שנה

בטח לא עכשיו

בטח לא עכשיו, רק עוד כמה שנים - תצליח לקרוא את כל הסימנים ומה שהיום נראה כמו אסון יתבהר להיות הדבר הנכון בטח לא עכשיו, זה יותר מדי כואב לזמן יש נטייה לדייק את הלב ואתה תתבגר, הזמן יעבור החושך הזה הוא

  • Facebook - White Circle
  • YouTube - White Circle
  • Instagram - White Circle