סדנת כתיבה ופזמונאות

חולמים לכתוב שירים??

הירשמו לסדנת הכתיבה והפזמונאות של נעם חורב, הסדנה המצליחה ביותר בתחומה, והצטרפו למעל 500 בוגרים שהחלו להשתלב בתעשייה ולהגשים את החלום.

אם הכתיבה זורמת לכם בדם, אם המגירה שלכם מפוצצת במילים, אם בא לכם לעשות משהו בשביל עצמכם ולצאת למסע שכולו מוזיקה, אנשים והשראה - מקומכם איתנו!

נעם חורב משתף מנסיונו, נותן הצצה נדירה אל תעשיית המוזיקה ומלווה את המשתתפים באופן אישי ומקצועי.

הסדנה מורכבת מ-8 מפגשים הכוללים בין היתר: אמנים אורחים (מלחינים, מפיקים וזמרים), הזדמנויות להשתלב בפרויקטים מהעולם האמיתי, כלים לכתיבה פזמונאית, משימות כתיבה מאתגרות, טיפול במחסומי כתיבה, כניסה לקהילת הכותבים הגדולה ביותר בארץ, השתתפות באירועים מיוחדים לבוגרי הסדנה המולידים שיתופי פעולה מוזיקליים (למשל: ערב שידוכים בין כותבים למלחינים) ועוד.

בעקבות המצב ובהתאם להנחיות, הסדנה עוברת במתכונת וירטואלית ("סדנה בפיג'מה"). בקרוב נפרסם מועדים חדשים!!

אורי מרקוביץ':

"הסדנה של נעם חורב היא הצעד המשמעותי ביותר שעשיתי בדרך ככותב שירים. היא חיזקה אצלי את האהבה לעולם המוזיקה, ודחפה אותי ליצור שיתופי פעולה מעניינים".

אורון אבידן:
"נעם הצליח לנווט ולהוביל אותי אל 'עט האמת שלי'. הסדנה נתנה לי את הכלים והאומץ לחצות גבולות פנימיים ולהתמודד עם מחסומי כתיבה."

שרון שנער:

"באמצעות תכנים, סיפורים ושירים - נעם מדגיש שכתיבה אינה "קריז" רגעי - זו דרך חיים. מלבד תשוקה גדולה לכתיבה, הכרתי בסדנה מקום ומשפחה שהייתי חייבת להכיר".